منابع آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد صنایع غذایی 94 | جزوات ارشد صنایع غذایی سراسری 94 | سوالات ارشد | کتاب ارشد | جزوه های ارشد صنایع غذایی | جزوات تضمینی ارشد صنایع غذایی | tests resources food industry sites

صنایع غذایی مشهد فافا fafa

صنایع غذایی مشهد فافا fafa

مشهد فافا علاوه بر لواشک، محصولات دیگری را نیز تولید می کند که رب، قره قروت و مربا از آن دسته می باشد. هر کدام از اینها به دلیل کیفیت مرغوب، بسته بندی های زیبا و در عین حال بهداشتی و متنوع سعی شده برای اقشار مختلف جامعه جذابیت داشته باشد.

fafa-food-industry-mashhad

کارشناسان مشهد فافا

کارشناسان مشهد فافا تولید محصولات سالم و بهداشتی را سرلوحه کار خود قرار داده اند تا مشتری با خیالی آسوده از محصولات فافا استفاده نماید و آنها را جزء سبد غذایی خانواده خود برگزیند. برای مدیران و کارکنان مشهد فافا جای بسی افتخار است که مشتریان از اقصی نقاط کشور با اظهار نظر و دادن پیشنهاد و انتقادات خود، ما را در پیشبرد اهداف مان که همانا یاری دادن به خانواده ها برای انتخاب یک خوراکی سالم و فرح بخش می باشد، کمک می نمایند.

استاندارد های مشهد فافا

دارا بودن استاندارد های معتبر گواهی است در جهت اطمینان بخشی به خانواده ها که به فافا اعتماد نمایند.که برای نمونه می توان از استاندارد ملی ایران، گواهی تضمین ماده غذایی HACCP از شرکت URS انگلستان نام برد. ماشین آلات جدید مشهد فافا برای پوره گیری و رب مطابق با استاندارد های روز اروپا می باشد.
یکایک افراد مجموعه مشهد فافا از ابتدا تا انتها در تهیه سالم، بسته بندی سالم و حمل سالم تلاش می کنند تا مهمترین عامل که رضایت مشتری است حاصل شود. مناسب بودن کیفیت در کنار قیمت، باعث ترغیب استفاده از محصولات فافا شده است.
سرمایه گذاری در بکار گیری فناوری های جدیدتر و تولید محصولات با خواص و فایده بیشتر و به کارگیری نیروهای مجرب، کارآمد، تحصیلکرده وجوان اهدافی است که در مجموعه مشهد فافا دنبال می شود.
واحد روابط عمومی مشتاقانه و به طور جدی تمامی پیشنهادات و نظرات را پیگیری می کند تا با کمک این رابطه منطقی، از نظرات مصرف کنندگان در جهت تولید محصولی مورد قبول استفاده نمائیم. به طور مسلم نظرات هر یک از شما عزیزان در پیشبرد اهدافمان تأثیر گذار خواهد بود.

fafa-food-industry-mashhad-2

آدرس شرکت صنایع غذایی مشهد فافا :مشهد – بلوار صیاد شیرازی – میدان اول – مجتمع زمرد – طبقه دوم – واحد ۲۰۲ – شرکت مشهد فافا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *