منابع آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد صنایع غذایی 94 | جزوات ارشد صنایع غذایی سراسری 94 | سوالات ارشد | کتاب ارشد | جزوه های ارشد صنایع غذایی | جزوات تضمینی ارشد صنایع غذایی | tests resources food industry sites

شرکت ایران چاشنی iran chashni

شرکت ایران چاشنی iran chashni

شرکت ایران چاشنی iranchashni اولین تولید کننده لواشک صنعتی و بهداشتی در سال ۱۳۶۲ تاسیس و با تولید محصول لواشک میوه فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت در دوره تولید بیست و چهار ساله خود توانسته انواع محصولاتی چون مربا, ترشی, کنسرو, رب گوجه فرنگی با استاندارد و کیفیت رضایتمند, تولید و عرضه نماید.

torshbarghe-iranchashni-stories-food-shop

شرکت ایران چاشنی iran chashni

این شرکت از سال ۱۳۸۲ با مدیریت و برنامه ریزی هدفمند به گروه صنعتی پارت لاستیک پیوسته است. مدیریت شرکت ایران چاشنی در سال های اخیر با تحولی که در نظام مدیریت کیفیت و سلامت محصول و توجه خاص به بهداشت و ایمنی صنعتی, مشتری مداری و با نگرشی عمیق و خاص به منابع انسانی همراه با آموزش این منبع ارزشمند, موفقیت های چشمگیری را با همکاری و صمیمیت مدیران و کارکنان این شرکت پدید آورده است.

iranchashni-stories-food-shop

اولین تولید کننده لواشک صنعتی و بهداشتی

شرکت ایران چاشنی با توجه به سوابق و تجربیات تخصصی و تولیدی خود محصولات بهداشتی و ویتامینه تهیه شده از میوه های تازه را در فرآیند تولیدات خود قرار داده, که براساس آن در زمره یکی از بهترین کارخانجات صنایع غذایی ایران جای گرفته است.
ایران چاشنی علاوه بر دریافت مهر استاندارد ملی ایران موفق به اخذ گواهینامه های
ISO 9001:2008, ISO 22000:2005, ISO 14001:2004 و BS OHSAS 18001:2007 آلمان شده است.

ثبت آگهی صنایع غذایی Recorded food Advertising

اگر وارد صفحه ای شده اید که محصول یا محصولات شرکت تولیدی شما یا محصولات فروشگاه شما یا محصولات فوق جزء کالاهای وارداتی یا صادراتی شما میباشد میتوایند صفحه فوق را با ارسال مشخصات کامل محصول (نام محصول، نام لاتین، نام شرکت سازنده، سال تولید، موجودی انبار، فرمول ، ادرس کارخانه یا فروشگاه محصولات کشاورزی یا دفتر،شماره های تماس خرید و فروش و….) کامل نمایید تا بازدیدکنندگان استفاده مفید را برده و با شما تماس بگیرند.
برای سفارش آگهی محصولات کشاورزی و صنایع غذایی، محصولات وابسته می توانید مشخصات محصولات تولیدی شرکت یا لیست محصولات فروشگاه خود را به ایمیل ارسال نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *